Volterra Rossa Rovigno

5,500.00 RSD

  • M
  • L
  • XL
  • XXL
Očisti
Ilustrovani kamion koji predstavlja transport robe na teritoriji Srbije

Troškovi dostave za celu Srbiju su besplatni.

Šifra proizvoda: - Kategorije: ,
Tabela veličina

Sve mere su izražene u cm

 
1. KragnaM(39/40)L(41/42)XL(43/44)XXL(45/46)
2. Od vrata do ramena24252627
3. Rukav67696971
4. Ramena43454749
5. Grudi57596165
6. Dužina77778383
7. Manžeta rukava10,510,510,510,5
8. Donji deo56566064
9. Dubina kragne4,54,54,54,5

 

Ilustracija košulje sa crtama gde šta treba da se meri

Volterra Rossa muška pamučna košulja.Sa Volterra Rossa košuljama ste spremni za večernji izlazak, poslovni sastanak, romantičnu večeru, žurku na plaži.

Sastav 100% pamuk

MADE IN EU

  • prati na max 40C u mašini za pranje veša
  • peglati na srednjoj temperaturi-max 150C.Vuna i mešavina poliestera
  • ne koristiti hemiska belila

Volterra Rossa košulje kroje i izrađuju vrhunski majstori, sa višedecenijskim iskustvom od najkvalitetnijih materijala.

Višegodišnje iskustvo u muškoj modnoj industriji nam je pomoglo da iskrojimo i izradimo, upravo te, jedinstvene košulje koje su
nedostajale našem tržištu.